Koncert RAMMSTEIN w Polsce!

Rammstein Live Rammstein Live

Witamy na stronie poświęconej wydarzeniu muzycznemu, jakim niewątpliwie jest koncert niemieckich herosów industrial i tanz metalu, czyli zepołu RAMMSTEIN!

Koncert odbył się 27 listopada 2009 w katowickim Spodku. Był to niestety jedyny koncert w Polsce w roku 2009. W opinii fanów było to niezapomniene widowisko, prawdziwy show na najwyższym światomym poziomie do jakiego przyzwyczaił Rammstein od wielu lat! Koncert gwiazdy wieczoru rozpoczął się o godzinie 21, a przed nią zaprezentował się norweski zespół Combichrist. Wreszcie przyszedł czas na gwiazdę, na którą fani musieli czekać 5 lat, gdyż tyle minęło od ostatniego koncertu Rammstein w Polsce. Sceną rządził ogień, dym i różnorodne efekty pirotechniczne oraz nieposkromiona energia członków zespołu. Bieganie z palnikiem po scenie, różowa armatka śnieżna, z której wokalista strzelał do fanów białą pianą lub statyw przyozdobiony sztucznymi penisami - to tylko niektóre atrakcje, które na długo zapadną wszystkim fanom w pamięć, którzy byli wczorajszego wieczoru w Spodku. Rammstein wykonał zarówno utwory ze starszych płyt, jak i z najnowszej "Liebe ist für alle da". Wczoraj można było usłyszeć m.in. "Rammlied", "Waidmanns Heil" zagrane na początku koncetru, "Keine Lust", "Wiener Blut", "Pussy", "Frühling In Paris" oraz "Ich Will" oraz "Engel".

Rammstein Live

Nam pozostaje czekać na koncert Rammstein w łodzi 12 marca 2010 - To juz za kilka miesięcy. Bilety sa droższe ale jeszcze dostępne. Nie przegapcie tego wydarzenia! Do zobaczenia w Łodzi!


Komentarze

Na razie brak komentarzy!

Dodaj Komentarz

Imię/Nick:
Wpisz Treść Komentarza:

Przepisz kod zabezpieczający:
captcha